Projektuję najbardziej odjechane baseny.

Wymyślam dla siebie baseny. Ewentualnie wybuduję baseny, sam myślę jakimi słowy to ująć.

Prawdopodobnie, zainwestuję w przynajmniej dwa.
Jeden w obiekcie, który dopiero zbuduję, na drugim poziomie następny na zewnątrz bliżej bieżni, rzut granatem od pola ojca,wydaje mi się z ruchomym dachem.

Art-drew.com

Totalny błogostan,pieniędzy mam jak lodu,baseny mogą być choćby trzy, wątpliwość jedynie, żeby owadów nie namnożyło się zbyt dużo, jakiś ogryzek nie sprawia sprawy,ale już chmara dziękuję bardzo.

Specjalista który te baseny ma postawić cokolwiek mi wzmiankował, że much w tych stosunkach zginie, po konfuzji się zarumienił i wyparł,ale niesmak pozostał. Cymbał jakowyś prawdopodobnie.
Podsumowując baseny planuję być może dwa,rozmyślam o trzecim,w piwnicy ,myśli się piwnica a tam świetlik i bramo niezależne powstanie na werandę,zaraz przy siłowni. Siłownia będzie kluczowa a właściwie nie tyle siłownia co muskulatura,tyle że poćwiczyć potrzeba. Baseny wyłącznie dla mocy,żadne tam bunga bunga z kobietami.

Dom stworzę jak marzenie,trzy piętra i parter,ale tutaj nie mam pojęcia do czego przyjąć piwnicę,toć podziemie to może być parter lub nieuwzględnione piętro. Niecodzienne mam wrażenie zamierzenie snuje się w mojej głowie.