Drewniane domy w Poznaniu

Zawsze ubóstwiałam domy z bali z drewnianych więc gdy uznaliśmy z mężem, że chcemy budować ranczo, to od początku wiedziałam, że ten dom będzie z bali drewnianych. Materiał drewniany jest najlepszym izolatorem ciepła, znacznie lepszym niż wytwory przemysłu, jakie aktualnie powszechnie stosuje do docieplania mieszkań. Lokal skonstruowany z bali drewnianych okazuje się więc dobrze izolowany, a zarazem jest w nim sympatyczna atmosfera, osobliwy charakter, jakiego na pewno nie stworzy nikomu lokal z pustaków. Tak samo lokal budowany w technologii kanadyjskiej nie da nikomu takiego przyjaznego nastroju jaki dają domy drewniane.

Drzwi wewnętrzne- Aurelia Cichocka Drefor Poznań

Jest to rzecz zapachu, charakterystycznej kategorii powietrza. Obecnie materiał na domy drewniane zaprawia się miksturami sprawiającymi, że materiały drewniane nie są podatne na ogień, więc i dylemat wielkiego niebezpieczeństwa podpaleniem przestaje być istotne. Oczywiście żadnemu człowiekowi pewnie nie należy oznajmiać, iż domy drewniane zapewniają możliwość życia w naturalnych otoczeniach, przeto okazują się nieocenione dla zdrowia mieszkańców. Mają one na dodatek inną dodatnią cechę.

Nie ma konieczności oczekiwać do późniejszego sezonu po postawieniu stanu surowego, zatem praktycznie da się w takim domu zamieszkać w tym samym roku, w jakim zaczniemy budowanie. Domek stawia się z naszykowanych wcześniej detali zwożonych na budowę i ogólnie po czterech miesiącach da się w takim domu już mieszkać. Nasz budynek więc będzie z materiałów drewnianych. Została nam zaledwie kwestia dobrania zakładu, jaka ma ten budynek wybudować.

Drefor, ul. Okrężna 15, Krąplewo- Poznań

drzwi-drefor.pl- oferta