Wyniki po zabiegu transplantacji tłuszczu

transplantacja tłuszczu posiada bardzo dużo korzyści. Między innymi to, iż w zasadzie w łatwy sposób można opędzić się od nieznośnych nierówności. Lecz to nie wyłącznie, takich skutków prawdopodobnie możemy oczekiwać po transplantacji tłuszczu. Po pierwsze rezultaty są różne współzależności od punktu na którym realizuje się manewr przeszczepu tłuszczu. Po przeszczepie tłuszczu na twarzy, skóra zostaje gruntownie zrewitalizowana oraz zagęszczona a bruzdy spektakularnie się minimalizują. Kształt buzi pozostaje wymodelowany, w związku z tym po transplantacji tłuszczu, buzia wydaje się elastyczniejsza, także w pobliżu powiek, albowiem w owym umiejscowieniu uwypuklone są fałdy.

Przeszczep tłuszczu przeprowadzony na piersiach skutkuje, że posiadają one wydatniejszy rozkład i osiągają młodzieńczą elastyczność. Przeszczep tłuszczu też dodawany bywa na pośladkach i stopach po to aby uzyskać upragniony prototyp.

Prócz przymiotów eleganckich, istotny bywa traf, iż dzięki transplantacji tłuszczu wszelkie blizny zostają wypełnione, wobec czego nikną lub znacząco się pomniejszają. Początkowe rezultaty są już zauważalne po paru tygodniach.