Najskuteczniejsze lasery do usuwania owłosienia

Wstępnym a także równoznacznie szczególnie dostępnym laserem do depilacji jest laser IPL, jaki produkuje pasma świetlne o panoramicznym wachlarzu. Właściwie nie do końca ta postać oznaczana bywa laserem, gdyż pojawia się tu fenomen fototermolizy selektywnej, wtedy transmitowane bywają wiązki świetlne rozsypywane w różne miejsca o urozmaiconej długości. Laser musi mieć nieustająco ustawianą siłę jak również nasycenie dynamiki, w przeciwległym zdarzeniu prawdopodobnie może wywołać poparzenie skórki. Wadą tego lasera jest mikro sprawność jak też niezwykle realne poparzenia przy nieumiejętnej eksploatacji. Dodatkowo, żeby rezultat był zauważalny nieodzowne bywają bardzo częste przybycia w salonie u dermatologa.

Żywotnie niezaprzeczalną korzyścią napomkniętego lasera jest mimimalny nakład pieniężny manewru a także ogromna dostępność w prawie każdorazowym gabinecie medycyny estetycznej. Zdecydowanie nowocześniejszą procedurą lasera bywa połączenie IPL z RF nadmienianym E-light, odwrotnie ujmując spojenie wiązek świetlnych z siłą fal radiowych.

W związku z tym zadanie lasera podtrzymuje się na uintensywnieniu a także uzupełnieniu promieni optycznych prądem niestałym co potęguje sprawność manewrów. Tak oto przy spożytkowaniu przywołanego lasera nie bywa istotny kolorystyka owłosienia, bowiem działa on na melaninę a nie na włos.