Odnowienie kuchni w naszym domu

Jak zrealizować remont kuchni niedrogo i ekstrawagancko.

Za kilka miesięcy czeka nas reorganizacja kuchni w starym gniazdku. Chatę stawiałam mnóstwo lat wstecz, wobec tego wszystko w nim do tego czasu zdążyło się zniszczyć i nadaje się do odnawiania, lecz postanowiłam spróbować od remontu kuchni, a w późniejszej kolejności remont łazienki. Kuchnia na pierwszy rzut, bowiem jednakże w w tym miejscu przebywam sporo czasu. Kuchnia jest połączona z pokojem jadalnym i najbliżsi przyjaciele zamiast gościć w dużym pokoju idą ze mną do kuchni i właśnie w tym miejscu ugaszczam w końcu gości.

Toteż nie tylko, że przebywam w tym miejscu bezmiar czasu, to dodatkowo powinno to stać się pomieszczenie imponujące.

Założyłam, iż zmienię zlew na odmienny, baterię nad zlewozmywakiem i zwłaszcza podmienię nowsze umeblowanie, a wraz z zlewem maszynę do mycia garnków i piec gazową oraz chłodziarkę zabudowane w meblach. Stąd stanie się to restauracja totalna mojej kuchni, która osiągnie w ten sposób bez reszty nowiuteńki portret. Wybrałam meble w kolorach granatowych i czerwonych, ale płytki na ścianie i na podłodze będą żółto-brązowe.

Rozpocząć remont trzeba będzie od wybrania mebli, albowiem na meble czasem się oczekuje, i następnie można będzie otworzyć przyklejanie płytek na podłodze i na murach i gipsowanie murów. Po szlifowaniu i malowaniu weźmie się do pracy stolarz i po jego odejściu kuchnia wyjdzie gruntownie nowa Jedynym trudnym zagadnieniem będzie fakt, że pokój jadalny przy owej niekonwencjonalnej kuchni może wyglądać trochę nędznie i później będę musiała przerobić też jej wygląd.