Odwierty geologiczne

Fabryka Geowip funkcjonuje w podpoznańskich Wronkach. Jest to firma zajmująca się pracami z obszaru geologii i geotechniki. Tworzy przeróżne prace połączone z wierceniami zacząwszy od koncepcji, do opracowania komputerowego rysunków i dokumentów. Wiercenia geotechniczne to doniosła aktywności zakładu Geowip.

Zakład ma na stanie najnowszy ekwipunek do tworzenia wierceń zarówno metodą suchą jak i z użyciem wody. W obręb ich działania weszły też roboty chemiczne gruntów i cieków wodnych. Firma posiada różne świadectwa i zezwolenia do wykonywania dzieł na polu geotechniki i geologii. Ogromnie dużo firm korzystało z oferty Geowip i na ich stronie internetowej można przeczytać referencje dyrektorów firm, które doceniają Geowip jako przedsiębiorstwo solidną i uczciwą.
Oprócz prac geotechnicznych fabryka prezentuje pompy wodne, ich sprzedaż oraz instalowanie oraz wiercenie otworów studziennych. W obszar kompleksowej usługi mieści się plan instalacji otworu studziennego, prace w terenie, zbudowanie cembrowiny otworu studziennego, pierwsze pompowanie, zrobienie pozwoleń urzędowych.