Marka Hörmann

Firma Hörmann od lat profesjonalizuje się branżą budowlaną i bywa największym przemysłowcem bram uchylnych, jak również napędów. Spółka Hörmann jest spółką dziedziczną operującą na przestrzeni dziesięcioleci. Przedstawia warunek najdoskonalszych rozstrzygnięć i najwyższej klasy artykułów.

Spółka Hörmann jest prowadzona już przez trzecie i czwartą generację wnuków i prawnuków twórcy firmy, Augusta Hörmann.

Udziałowcami odnoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Naczelna baza spółki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. W owym punkcie poza biurami siedziby, mieszczą się także składy o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, firma posiada cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie marka angażuje w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych etatowców. Firma Hörmann Polska sp. z o.o ma sporą sieć kontrahentów handlowych w zasięgu całego państwa. Poświadcza ona ekspresowy oraz kompetentny serwis a także gwarantuje odpowiednią, specjalistyczną obsługę konsumenta.