Świąteczny świat karczocha…

bombka karczoch

bombka karczoch

Jestem młodą dziewczyną i pewnie jak wiele z Was zastanawiałam się zawsze nad prezentami świątecznymi dla najbliższych. Jest to chyba najczęstszy problem w okresie przygotowań do wspólnego świętowania i dni pełnych radości w rodzinnym gronie.

Przeszukując strony internetowe, pełne pomysłów na wyjątkowe upominki, traciłam już powoli nadzieje na znalezienie inspiracji, która pozwoliłaby mi własnoręcznie wykonać prezenty dla najbliższych i sprawić im tym samym ogromną radość.

Zdarza się tak, że często wiemy jaki prezent dostaniemy, gdyż nasi bliscy kupują go co roku, bądź niestety co gorsza nie uda  się trafić z prezentem i wtedy ląduje on w szafie, nigdy nawet nie odpakowany.

bombka metodą karczocha

bombka metodą karczocha

Postanowiłam więc zrobić coś nowego i myślę wyjątkowego. Zainspirowała mnie pewna Pani, która sprzedawała na swojej stronie styropianowe bombki ozdobione wstążkami metodą karczocha. Te pięknie wykonane bombki idealnie pasują na choinkę jak i na specjalne stojaki, dzięki którym ozdabiają nasz dom i wprowadzają go w wyjątkowy, świąteczny nastrój. Ich przeróżne wzory, które możemy wymyślać w nieskończoność sprawiają, że każda bombka jest naszym wyjątkowym darem dla bliskiej nam osoby.

Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Moja cała rodzina była zachwycona z otrzymanych prezentów, które stworzyły magiczną atmosferę w każdym domu. A ja nie miałam problemu z kupnem upominkówi wstrzelenia się w gusta obdarowywanych.

W tym roku sami składają u mnie już zamówienia na przeróżne bombki, chcąc obdarować nimi swoje rodziny.

Sądzę, że jest to idealny prezent dla ludzi, którym znudziło się już bieganie po sklepach w poszukiwaniu odpowiednich

.

Zachęcam do wypróbowania mojego sposobu 😉