Zaproszenie na blog

Zapraszamy na firmowy blog opisujący dziedziny rozległej architektury. Twórcami są nasi styliści, pomysłodawcy obecnej postaci łączności z użytkownikami. Na blogu będą wstawiane nowe makiety naszego studia, a też dokumentacje fotograficzne wykonanych zamówień. Z naszego studia powiodło się do teraz przeszło sto prototypów, z których była realizowana w świecie. Wygraliśmy w wielu turniejach wzornictwa i na tym blogu możecie obejrzeć ich plany, fotografie makiet i dokumentacje takich, które uzyskały postać realną.

Na nieszczęście mało który wyróżniony model bywa w dalszym czasie urzeczywistniany, mimo to satysfakcja z tego rodzaju zdobyczy jest bezmierna. Również wstawiamy dokumentacje fotograficzne wdrożonych budynków wedle naszych planów. Znajduje się tego tak dużo, iż nie każdą wstawiamy, raczej skupiamy się na tego rodzaju inwestycjach, jakie wyróżniają nas wśród reszty pracowni architektonicznych. Zdjęcia ujawniają budynki w czasie budowania i w fazie końcowej, co jest okazją do zobaczenia, w jaki sposób wygląda budowanie. Firmowi projektanci albowiem partycypują też w stadium budowania rysunków. Mają rozeznanie na elementach do budowy oraz stolarce drzwiowej, furtach i obojętnie których fragmentach nieruchomości. W naszym asortymencie są wzory domów prywatnych i inwestycji ogromnych, np. kamienic i blatów kuchennych. Odrębną kategorię robią designy w warunkach przemysłowych, np. wzory supermarketów, autostrad, przedsiębiorstw, jakie są dla nas wyjątkowym wyzwaniem, bo nie jest swobodnie stworzyć cokolwiek, co ma być nade wszystko ergonomiczne, a równocześnie ma posiadać piękny kształt.

Posiadamy też na architektonicznym rachunku przedsięwzięcia niecodzienne (np. Hormann gwarancja), dajmy na to jak stadion, sadyby dla osób na ogół sławnych. Tego typu designy przynoszą nam nie wyłącznie przyjemność, lecz nade wszystko wielkie opcje zaprezentowania twórczości naszych projektantów. Będą owe też stanowić inspirację dla ludzi, którzy marzą o tym, by budować domek mały, lecz ciekawy.